Overblog Follow this blog
Edit post Administration Create my blog

Kiralık Manitou 0532 715 59 92
Kiralık Manitou 0532 715 59 92

Teleskopik Forklift


Teleskopik forklift, yükleme, istifleme ve yükleri boşaltmak için tercih edilen, ağır tonajlı yükleri güvenli bir şekilde ve kolayca maksimum yüksekliğe kaldırabilen iş makinesidir. Bu forkliftlerin çarpıcı denge özelliği bulunur ve böylece bozuk zeminlerde bile rahat bir çalışma imkanı sunar. Bu iş makinelerinin satın alma yerine kiralama hizmetinden yararlanılması tavsiye edilmektedir. Kiralık forklift hizmetinden yararlanırken işletmelerin yıllık bütçeleri de daha kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Çünkü iş makinelerinin yıpranma hesaplaması yapılmamakta, beklenmeyen arızalar için belirsiz bir bütçe ayrılmamaktadır. Bu nedenle de satın almak yerine kiralamanın tercih edilmesi tavsiye edilmektedir. Forklift kiralamada bakım ve onarım için personel istihdam etmeye gerek kalmamakta, buda işletmenin personel bazında kara geçmesi anlamına gelmektedir. Bunun yanı sıra kiralama hizmetinde, yedek bir forklift bulundurmaya da gerek yoktur. Çünkü arıza meydana geldiğinde ilgili kiralama firması hemen yeni bir iş makinesi göndermektedir. Böylece işlerin aksaması gibi bir durum söz konusu olmamaktadır.


Teleskopik forklift Hassas Hareket Kontrolüne Sahiptir


Teleskopik forklift, hidrostatik şanzımanla hassas hareket kontrolü özelliğine sahiptir. Çoğu modellerde ayarlı debriyaj pedalı sayesinde yüke bağlı olmadan düşük hızlarda bile yumuşak dönüş imkanı bulunmaktadır. Ayrıca azami denge sağlayan modellerle hassas frenleme yapma imkanı da vardır. Yükün ağırlığı ne olursa olsun. akış bölücü hidrolik sistemlere sahip olan modellerle komple ve kesintisiz bum hareketi yapma imkanı elde edilmektedir. Güçlü bir motora sahip olan bu iş makineleri, özellikle limanlarda ve ağır yük taşınması gereken tüm iş yerlerinde kullanılmaktadır. Firmaların özellikle ağır yüklü olan işlerini kısa bir süre içinde yerine getiren bu iş makinelerinin, kiralık forklift hizmeti veren şirketlerden temin edilmesi, karşı bir sonuç olmaktadır.


Kiralık Forkliftte Ekstra Gider Yakıt Masrafıdır


Teleskopik forklift, çok bozuk olan zeminlerde bile mükemmel manevra yeteneğine sahip olmaktadır. Lastik tekerlekli olan bu iş makineleri, yüksek noktalardaki yüklerin boşaltılmasını ve bu yüklerin yüklenmesini sağlamaktadır. Bu iş makinelere en ekonomik bir şekilde sahip olabilmek için de kiralık forklift hizmetinden yararlanılmalıdır. Forklift kiralama yapıldığında sadece ekstra olarak yakıt gideri ile uğraşılmaktadır. Onun haricindeki tüm giderler, kiralama hizmetini sağlayan firma tarafından karşılanmaktadır.
Etiketler: kiralık forklift, forklift kiralama, teleskopik forklift