Overblog Follow this blog
Edit post Administration Create my blog

Taksim Kiralık Forklift 7/24 Tel: 0532 715 59 92

Taksim ve civarında kiralık forklift hizmetimiz mevcuttur bizlere 0532 715 59 92 nolu telefonumuzdan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Uygun fiyatlarımız ve profesyonel ekibimizden memnun kalacağınızdan eminiz.

Bir önceki yazımızda harbiye kiralık forklift hizmetlerimizden bahsettik okumanızı tavsiye ederiz.

Forklift, ağır yükleri çatalları aracılığıyla kaldırmak ve özellikle bir araca ya da rafa yüklemek için kullanılan bir çeşit iş makinesidir. Forkliftler daha çok paletlerin üzerine yüklü ağırlıkları taşımak ve kaldırmak istif etmek için kullanılırlar.
Forkliftlerin elle hareket ettirilebilen küçük modelleri olduğu kadar büyük ve motorlu olan modelleri de vardır. 1 Tondan 90 tona kadar kapasiteli olabilirler. Açık alanlarda kullanım için dizel motorlu, Benzin motorlu ve LPG motorlu tipleri ve kapalı alanlarda kullanım için AC ve DC akımla çalışabilen elektrik motorlu akü ile çalışan tipleri vardır.

Forklift

Taksim Meydanı, İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde yer alan ve İstanbul kentinin en ünlü noktalarından biri olan meydan. Çevresindeki lokanta, mağaza, eğlence yerleri ve otelellerle İstanbul'un en büyük turistik çekim merkezinden biridir. Cumhuriyet Döneminde bir meydan haline gelmiş olan Taksim Meydanı, pekçok siyasi ve toplumsal olaya da evsahipliği yapmıştır. Meydandaki trafiği kısmen yer altına indiren Taksim Yayalaştırma Projesi, 2013 yılında tamamlanmıştır.

Taksim

taksim kiralık forklift, taksim forklift, taksim forklift fiyatları, taksim forklift firmaları