Overblog Follow this blog
Edit post Administration Create my blog

Seyrantepe Forklift 7/24 Tel: 0532 715 5 992

Seyrantepede forklift ihtiyaçlarınız için 0532 715 59 92 nolu irtibat numaramızdan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Uygun fiyatlarımız ve firmamızın profesyonel ekibinden memnun kalacağınızdan son derece eminiz.

Bir önceki yazımızda mecidiyeköy kiralık forklift hizmetlerimizden bahsettik okumanızı tavsiye ederiz.

Seyrantepe, İstanbul'un Avrupa yakasında yer alan yeni yerleşim merkezlerinden biridir. Bulunduğu yer bakımından Kâğıthane ilçesine bağlıdır. İstanbul'un merkezi bölgelerine yakın daha çok sanayi işletmeleri ile kurulu bir bölgedir. Özellikle 1980'li yıllarda yoğun olarak yerleşim bölgesi olmaya başlamıştır.

seyrantepe

Forklift, ağır yükleri çatalları aracılığıyla kaldırmak ve özellikle bir araca ya da rafa yüklemek için kullanılan bir çeşit iş makinesidir. Forkliftler daha çok paletlerin üzerine yüklü ağırlıkları taşımak ve kaldırmak istif etmek için kullanılırlar.
Forkliftlerin elle hareket ettirilebilen küçük modelleri olduğu kadar büyük ve motorlu olan modelleri de vardır. 1 Tondan 90 tona kadar kapasiteli olabilirler. Açık alanlarda kullanım için dizel motorlu, Benzin motorlu ve LPG motorlu tipleri ve kapalı alanlarda kullanım için AC ve DC akımla çalışabilen elektrik motorlu akü ile çalışan tipleri vardır.

Forklift

seyrantepe forklift, seyrantepe kiralık forklift fiyatları, seyrantepe kiralık forklift firmaları, seyrantepe forklift hizmetleri