Overblog Follow this blog
Edit post Administration Create my blog

İstinye Dereiçi Kiralık Forklift Kiralama 0532 715 59 92

İstinye Dereiçi civarında kiralık forklift , forklift Kiralama ihtiyacınızmı? var bizimle 0532 715 59 92 nolu telefonumuzdan irtibat kurmanız yeterli olacaktır.

Ekonomik Fiyat Uzman, Kadro

Ekonomik Fiyatlarımız Uzman Kadromuz İle hizmetinizdeyiz.

İstanbul'da Sarıyer ilçesine bağlı bir semttir.

Bizans dönemindeki adı Stenia'dır. Kuzeyde Yeniköy, güneyde Emirgan semtleriyle sınırlıdır. Semt, Boğaz'ın büyük koylarından biri olan İstinye Koyu'nun kuzey ve kuzeybatı doğrultusundaki sahil şeridinde ve yamaçlarında yerleşim gösterir. 1912 yılında kurulmuş olan İstinye Tersanesi 1991 yılında kaldırılmıştır. İstinye, İstanbul boğazı'nın Rumeli yakasında yer alan bir sahil semtidir. kuzeyinde Yeniköy, güneyinde Emirgan ile komşudur. istinye çok eski bir yerleşim bölgesidir. İlçe olarak Sarıyer'e bağlıdır.

İstinye'nin antik çağda ki adı Leosthenion'dur. Ancak yine aynı dönemlerde Lasthenes ve Sosthenion adlarıyla da anılmaktaydı. Helen dilinde ki adı Sosthenion'du. Bu ad, saos/sos(güvenli) ve Sthenion(güçlünün yeri- Athena'nın yeri )sözcüklerinden türetilmiş olup, " güçlü tanrıça Athena'nın güvenli koyu " anlamına gelmektedir. Bundan da anlaşıldığı gibi istinya adını güvenli koyundan almaktadır.

İstinye

Vikipedi, özgür ansiklopedi


Dizel motorlu bir Forklift
Forklift, ağır yükleri çatalları aracılığıyla kaldırmak ve özellikle bir araca ya da rafa yüklemek için kullanılan bir çeşit iş makinesidir. Forkliftler daha çok paletlerin üzerine yüklü ağırlıkları taşımak ve kaldırmak istif etmek için kullanılırlar.

Forkliftlerin elle hareket ettirilebilen küçük modelleri olduğu kadar büyük ve motorlu olan modelleri de vardır. 1 Tondan 90 tona kadar kapasiteli olabilirler. Açık alanlarda kullanım için dizel motorlu, Benzin motorlu ve LPG motorlu tipleri ve kapalı alanlarda kullanım için AC ve DC akımla çalışabilen elektrik motorlu akü ile çalışan tipleri vardır.

Forklift

istinye kiralık forklift, istinye forklift kiralama, dereiçi kiralık forklift, dereiçi forklift kiralama, istinye forklift firmaları, istinye forklift fiyatları

Tag(s) : #forkliftfirmalari, #forkliftfiyatlari, #forkliftkiralama