Overblog Follow this blog
Edit post Administration Create my blog

Forklift Kiralama İle Bütçenizi Koruyun 0532 715 59 92

Forklift Kiralama İle Bütçeniz Kontrol Altında

Forklift kiralama ile anlaşma yapılan sürenin sona ermesine kadar firmanın ihtiyacı olan yükleme ve istifleme donanımlarına ayrılması gereken bütçe, sözleşme dönemi boyunca sabit olarak kalmaktadır. Böylece firmaların yıllık planlamasını çok daha doğru bir şekilde yapılabilmekte, öngörülmesi imkânsız olan büyük onarım giderlerinde de kurtulma imkânı meydana gelmiş olacaktır. Sözleşme döneminde ek donanım istekleri yapılarak bütün bir işi küçük kiralama giderleri ile yapabilmek mümkün olabilecektir. Bu nedenle forkliftlerin kiralanması, satın almalar yerine tavsiye edilmektedir. Kiralama hizmeti alındığında iş makineleri ile ilgili yapılacak tüm bakım ve onarım hizmetleri, kiralama hizmeti veren firmanın sorumluluğundadır ve kiralayan, bu tür giderleri karşılamakla mükelleftir. Bu nedenle kiralama hizmetleri, belirli sürelerdeki kullanımlar için satın alma hizmetlerinden çok daha ekonomik olmaktadır.

Forklift Kirama İşletme Giderlerini Düşürür

Forklift kiralama hizmeti ile işletme giderleri kontrol altına alınmaktadır. Bu hizmet alınırken iş makinesi operatörü sertifikasına sahip olan bir personel bulundurulmasına gerek kalmamaktadır. Bunun yanı sıra bakım ve onarım için ihtiyaç duyulan personelin de istihdam edilmesine gerek kalmamaktadır. Kiralama hizmetinde yedek parça gideri de olmayacak, bu sayede de büyük giderler olmayacaktır. Çünkü gerek iş makinesi operatörü belgesi, gerek tamir ve bakım için gerekli olan personel, gerekse yedek parça giderleri, kiralama hizmeti veren firma tarafından karşılanmaktadır. Bu sayede de kiralayan firma, sadece kiralama bedelini ödeyecek, iş makinelerinin bakım, onarım ve yedek parça giderlerinden muaf olacaktır. Kiralama hizmeti alınırken iş makinesinde arıza meydana gelmesi durumunda şirket bunu tazmin etmekle mükellef olmaktadır. Yani kiralanan iş makinesinin bakım ve onarım zamanı süresince yerine yeni bir iş makinesi sunmak durumundadır. Bu sayede işletmenin işleri aksamamaktadır. Oysa forklift satın alındığında, bakım ve onarım durumlarında iş makinesi kullanılamayacaktır.

Kurumsallaşmış Şirketlerle Çalışılmalı

Forklift kiralama hizmeti veren firmalar araştırılırken kurumsallaşmış şirketlerle çalışılması tavsiye edilmektedir. Bu firmalar her zaman periyodik bakımları aksatılmamış, tüm parçaları elden geçirilmiş, kolay kolay arıza çıkarmayacak iş makinelerinin kiralamasını yapmaktadır. Bu sayede şirketlerin, işlerini aralıksız yapmasını sağlamaktadır. Bu firmalarda iş makinesi operatörü belgesi olmayan kişiler de çalıştırılmamaktadır.

Etiketler: forklift kiralama, forklift kiralama hizmetleri, forklift satın alma, forklift bakım ve onarımı

Tag(s) : #forkliftfirmalari, #forkliftfiyatlari, #forkliftkiralama